دوره ادمین اینستاگرام

از طریق دوره ادمین اینستاگرام، به شما امکان می‌دهیم تا مهارت‌های لازم برای مدیریت و رشد حساب اینستاگرام خود را به دست آورید. در این دوره، با راهکارهای بهینه‌سازی پروفایل، ایجاد محتوا جذاب، استراتژی‌های رقابتی در بازاریابی و افزایش تعامل با دنبال‌کنندگان آشنا خواهید شد.
در این دوره، با تکنیک‌هایی که به شما می‌آموزیم، قادر خواهید بود به طور کامل از ابزارها و قابلیت‌های پیشرفته اینستاگرام استفاده کنید. همچنین، با فهم بهتر روند الگوریتم اینستاگرام، می‌توانید بهبود قابل توجهی در دسترسی به مخاطبان هدف خود داشته باشید.
با حضور در دوره ادمین اینستاگرام، قادر خواهید بود به طور بهینه پروفایل خود را مدیریت کنید، با روش‌های افزایش تعداد دنبال‌کنندگان و لایک‌ها آشنا شوید و با نحوه ساخت و برنامه‌ریزی محتوا برای جذب و نگه‌داشت مخاطبان فعالیت کنید.
همچنین در این دوره، با اصول اساسی تبلیغات در اینستاگرام آشنا می‌شوید و می‌توانید با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی اینستاگرام، بهبود قابل توجهی در نتایج بازاریابی خود ببینید.
با حضور در دوره ادمین اینستاگرام، شما به یک مدیریت کارآمد و حرفه‌ای برای حساب اینستاگرام خود دست یافته و قادر خواهید بود بهبود قابل توجهی در دسترسی، تعامل و رشد حساب خود را تجربه کنید.

مدرس: محمود حیدری

در این دوره یاد خواهید گرفت:
ایجاد پیج حرفه ای – آنالیز پیج – تبلیغات – جذب فالور و مشتری – کپشن نویسی – امنیت پیج – رفتار شناسی فالورها – مدیریت پیج و..

مدت زمان دوره: شش جلسه (یک ماه) آموزش حضوری و یک ماه بررسی و تحلیل پیج
 همراه با گواهی پایان دوره

قیمت:۴۹۰۰۰۰۰ تومان

چرا آموزش های سایت عکاسی شیراز بصورت تک نفره است؟
در عمل و در اهداف آدم ها با یکدیگر یکسان نیستند و همین امر باعث میشود که یک شیوه ی آموزشی برای چند نفر به صورت همزمان مناسب نباشد. هنر دارای ژانرهای متفاوتی است که هنرجو با توجه به علاقه اش به آن ژانر آن را فرا می گیرد. مثلا در عکاسی، نمی توان یک هنرجو علاقه مند به عکاسی مدلینگ را با هنرجوی دیگری که علاقه به عکاسی مستند اجتماعی دارد در یک مسیر قرار داد. این امر برای یادگیری نرم افزارها و دیگر موارد آموزشی نیز صدق می کند. امروزه آموزش مدرن در دنیا نیز به سمت همین شیوه می رود که هر کس باید بر اساس استعداد و نیازی که دارد آموزش ببیند و نه کلی گویی و آموزشهای بی هدف.

از قسمت زیر جهت ثبت نام اقدام کنید.

پس از ثبت نام جهت هماهنگی کلاس با شما تماس گرفته خواهد شد.

پیش از سفارش تمام توضیحات را مطالعه فرمایید.
در صورت داشتن هرگونه ابهام، پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

Verified by MonsterInsights