آموزش جامع تولید محتوا (خصوصی)

در سال های اخیر استفاده از تولید محتوا در وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی، برای جذب کابران رشد بسیار بالایی داشته است. محتوا بخش مهم و بزرگی از زندگی روزمره ما را تشکیل می‌دهد و ابزاری برای انتقال پیام و ارتباط‌گیری می‌باشد. اگر شما شبکه‌ی اجتماعی یا وبسایتی دارید، تولید محتوا  برای شما یک امر حیاتی است. زیرا تولید محتوا باعث افزایش ترافیک و به دنبال آن مشارکت کاربران شما می‌شود.
برای آنکه بتوانید خود را به کاربران معرفی کنید، باید از تولید محتوا استفاده کنید. شما می‌توانید در قالب محتوای متنی یا ویدیویی از برند خود نام ببرید، خدمات کسب‌وکارتان را معرفی کنید و به کسب‌وکارتان هویت ببخشید. راه درست برقراری ارتباط با مشتری همین تولید محتوا است.
شاید به جز تبلیغات، تنها راه افزایش ترافیک و بازدید، همین تولید محتوا باشد. مگر می‌شود بدون محتوا یک شبکه‌ی اجتماعی پر بازدید داشت؟ فرض کنید وارد وب‌سایتی شده‌اید که فقط محصولاتی را به همراه چند تصویر، قیمت و چند خط توضیحات درج کرده است. آیا مایلید از این وب‌سایت خرید کنید؟!
اکثر مشتریان ترجیح می‌دهند، از وب‌سایتی خرید کنند که دارای توضیحات کاملی به همراه نقد و بررسی محصول باشد، تصاویر و ویدیوهای کاملی از آن قرار داده و جای هیچ ابهامی برای کاربر باقی نگذاشته باشد. پس به تولید محتوا می‌تواند باعث اعتماد سازی و افزایش فروش شما شود.
این دوره از صفر تا صد، ساخت و ارائه انواع محتوا برای رشد صفحه اجتماعی شما یا کسب و کار یا وبسایت شما را آموزش خواهد داد.

در این دوره یاد خواهید گرفت:
آموزش عکاسی حرفه ای با موبایل، زیبایی شناسی تصویر، آموزش فیلمبرداری با موبایل و فیلمبرداری بلاگری، حرکت های تصویر، خلاقیت در تصویر، اعتماد به نفس مقابل دوربین، نما بندی، شناخت نور و تجهیزات کمکی آموزش، ادیت عکس با موبایل، ایجاد کاور استاندارد برای فیلم و اینستاگرام، آموزش تدوین فیلم با موبایل، آموزش کپشن نویسی مناسب اینستاگرام، هشتگ گذاری، ایجاد تم برای پروفایل

صد در صد عملی، به دلیل تخصصی بودن آموزشها کلاسها به صورت تک نفره خواهد بود. مدت زمان کل دوره هشت جلسه می باشد.

قیمت این دوره:

آموزش خصوصی بصورت حضوری (بصورت عملی)  ۵۲۰۰۰۰۰ تومان

در پایان دوره گواهی الکترونیکی پایان دوره، توسط سایت عکاسی شیراز، برای هنرجویان ارسال خواهد شد.

چرا آموزش های سایت عکاسی شیراز بصورت تک نفره است؟
در عمل و در اهداف آدم ها با یکدیگر یکسان نیستند و همین امر باعث میشود که یک شیوه ی آموزشی برای چند نفر به صورت همزمان مناسب نباشد. هنر دارای ژانرهای متفاوتی است که هنرجو با توجه به علاقه اش به آن ژانر آن را فرا می گیرد. مثلا در عکاسی، نمی توان یک هنرجو علاقه مند به عکاسی مدلینگ را با هنرجوی دیگری که علاقه به عکاسی مستند اجتماعی دارد در یک مسیر قرار داد. این امر برای یادگیری نرم افزارها و دیگر موارد آموزشی نیز صدق می کند. امروزه آموزش مدرن در دنیا نیز به سمت همین شیوه می رود که هر کس باید بر اساس استعداد و نیازی که دارد آموزش ببیند و نه کلی گویی و آموزشهای بی هدف.

از قسمت زیر جهت ثبت نام اقدام کنید.

پس از ثبت نام جهت هماهنگی کلاس با شما تماس گرفته خواهد شد.

پیش از سفارش تمام توضیحات را مطالعه فرمایید.
در صورت داشتن هرگونه ابهام، پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

Verified by MonsterInsights