دوره آموزش عکاسی با موبایل

دوره آموزش عکاسی با موبایل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، گوشی موبایل به یک وسیله ی حرفه ای جهت عکاسی مبدل شده است و مسابقات عکاسی با موبایل ثابت کردند که عکاسان حرفه ای نگاه ویژه ای به این وسیله دارند و علم و هنر عکاسی در زمینه اسمارت فون ها نیز ورود کرده است.

گسترش فضای مجازی بخصوص اینستاگرام، علاقه مندان به تولید محتوا، فروش محصول، بلاگری و لایف استایل را ترغیب کرده است تا با استفاده از دوربین موبایل فعالیتهای خود را گسترش دهند و با بالا بردن کیفیت صفحات خود در رقابت با دیگر پیج ها موفق عمل کنند.

مدت زمان کلاس سه جلسه به همراه تمرین و رفع اشکال می باشد. در صورت عدم یادگیری به صورت رایگان جلسات جبرانی برگزار خواهد شد.

قیمت این دوره:

آموزش خصوصی آنلاین  ۲۲۰۰۰۰۰ تومان

آموزش خصوصی بصورت حضوری (بصورت عملی در فضای مناسب عکاسی) ۲۶۰۰۰۰۰ تومان

چرا آموزش های سایت عکاسی شیراز بصورت تک نفره است؟
در عمل و در اهداف آدم ها با یکدیگر یکسان نیستند و همین امر باعث میشود که یک شیوه ی آموزشی برای چند نفر به صورت همزمان مناسب نباشد. هنر دارای ژانرهای متفاوتی است که هنرجو با توجه به علاقه اش به آن ژانر آن را فرا می گیرد. مثلا در عکاسی، نمی توان یک هنرجو علاقه مند به عکاسی مدلینگ را با هنرجوی دیگری که علاقه به عکاسی مستند اجتماعی دارد در یک مسیر قرار داد. این امر برای یادگیری نرم افزارها و دیگر موارد آموزشی نیز صدق می کند. امروزه آموزش مدرن در دنیا نیز به سمت همین شیوه می رود که هر کس باید بر اساس استعداد و نیازی که دارد آموزش ببیند و نه کلی گویی و آموزشهای بی هدف.

در پایان دوره گواهی الکترونیکی پایان دوره، توسط سایت عکاسی شیراز، برای هنرجویان ارسال خواهد شد.

از قسمت زیر جهت ثبت نام اقدام کنید.

پس از ثبت نام جهت هماهنگی کلاس با شما تماس گرفته خواهد شد.

پیش از سفارش تمام توضیحات را مطالعه فرمایید.
در صورت داشتن هرگونه ابهام، پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

Verified by MonsterInsights