دوره گویندگی پادکست با موبایل

شاید امروزه کمتر کسی را پیدا کنید که کلمه پادکست، به گوشش نخورده باشد یا از فواید پادکست اطلاع نداشته باشد. اما سوال اینجاست که پادکست چیست؟
پادکست مجموعه یا مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی دیجیتال است که برای دانلود و یا گوش دادن از طریق اینترنت در دسترس قرار می‌گیرند.
در واقع، پادکست به زبان ساده، نوعی رسانه دیجیتال محسوب می‌شود که به‌طور معمول به صورت سریالی و چند قسمته (Episodic) در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
بیشتر پادکست‌ها حول محور یک موضوع خاص هستند و مجری یا مجریان در هر قسمت در مورد آن موضوع صحبت می‌کنند. پادکست‌ها محدودیتی در زبان و لحن و قالب ندارند. هر کسی با هر و لهجه و لحن و زبانی می‌تواند در قالب دلخواهش پادکست خود را تولید کند.
یکی از جذابیت‌های پادکست هم مرتبط به همین ویژگی است. امروزه حتی برای رونق کسب و کارها و معرفی برندها نیز از پادکست ها استفاده می شود.
مخاطبین پادکست روز به روز در حال افزایش است و افرادی در ساخت پادکست موفق خواهند بود که اصول تولید آن و مخاطب شناسی را و شیوه های انتشار را به خوبی بلد باشند.

در این دوره یاد خواهید گرفت:
اصول نوشتن، طراحی و اجرای پادکست، آموزش نرم افزار ادیت حرفه ای صوتی موبایل، آموزش ایجاد کانال در بسترهای ایرانی و خارجی پادکست، شیوه انتشار پادکست و انتشار در گوگل پادکست

صد در صد عملی در محیط استودیو هام. به دلیل تخصصی بودن آموزشها کلاسها به صورت تک نفره خواهد بود. مدت زمان کل دوره سه جلسه می باشد.

قیمت این دوره:

آموزش خصوصی بصورت حضوری (بصورت عملی)  ۲۸۰۰۰۰۰ تومان

در پایان دوره گواهی الکترونیکی پایان دوره، توسط رادیو هام، برای هنرجویان ارسال خواهد شد.

چرا آموزش های سایت عکاسی شیراز بصورت تک نفره است؟
در عمل و در اهداف آدم ها با یکدیگر یکسان نیستند و همین امر باعث میشود که یک شیوه ی آموزشی برای چند نفر به صورت همزمان مناسب نباشد. هنر دارای ژانرهای متفاوتی است که هنرجو با توجه به علاقه اش به آن ژانر آن را فرا می گیرد. مثلا در عکاسی، نمی توان یک هنرجو علاقه مند به عکاسی مدلینگ را با هنرجوی دیگری که علاقه به عکاسی مستند اجتماعی دارد در یک مسیر قرار داد. این امر برای یادگیری نرم افزارها و دیگر موارد آموزشی نیز صدق می کند. امروزه آموزش مدرن در دنیا نیز به سمت همین شیوه می رود که هر کس باید بر اساس استعداد و نیازی که دارد آموزش ببیند و نه کلی گویی و آموزشهای بی هدف.

از قسمت زیر جهت ثبت نام اقدام کنید.

پس از ثبت نام جهت هماهنگی کلاس با شما تماس گرفته خواهد شد.

پیش از سفارش تمام توضیحات را مطالعه فرمایید.
در صورت داشتن هرگونه ابهام، پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

Verified by MonsterInsights