آموزش فیلمبرداری با دوربین عکاسی

امروزه بسیاری از برنامه های تلوزیونی، گزارش ها، مراسم ها و جشنها، فیلم های کوتاه، کلیپ های اینستاگرام و… توسط دوربین های عکاسی تهیه می شوند و علت آن کیفیت خوب و در عین حال کم هزینه تر بودن نسبت به دوربین های حرفه ای تصویربرداری است. اما کار تصویربرداری با دوربین های عکاسی چندان هم راحت نیست و چالش ها و محدودیت هایی هم برای کاربر ایجاد می کند. در نتیجه برای حرفه ای شدن در این راه نیاز به آموزشی عملی و دقیق است که شما را با تمام اصول تصویربرداری با دوربین های عکاسی آشنا کند.

در این دوره یاد خواهید گرفت:

آشنایی با فرمت های تصویری – شناخت وتنظیمات مثلث نوری – نورسنجی دقیق جهت تصویربرداری – فکوس در هنگام تصویربرداری – اندازه نما – حرکت دوربین – کار با سه پایه – عوامل موثر بر عمق میدان – وایت بالانس – انتخاب لنز و فاصله کانونی – شناخت محدودیت های دوربین – ترکیب بندی و…

صد در صد عملی، به دلیل تخصصی بودن آموزشها کلاسها به صورت تک نفره خواهد بود. مدت زمان کل دوره هشت ساعت و در چهار جلسه می باشد.

پیش نیاز: آشنایی با دوربین

قیمت این دوره:

آموزش خصوصی بصورت حضوری (بصورت عملی در فضای باز یا در محل)  4600000 تومان

در پایان دوره گواهی الکترونیکی پایان دوره، توسط سایت عکاسی شیراز، برای هنرجویان ارسال خواهد شد.

از قسمت زیر جهت ثبت نام اقدام کنید.

پس از ثبت نام جهت هماهنگی کلاس با شما تماس گرفته خواهد شد.

چرا آموزش های سایت عکاسی شیراز بصورت تک نفره است؟
در عمل و در اهداف آدم ها با یکدیگر یکسان نیستند و همین امر باعث میشود که یک شیوه ی آموزشی برای چند نفر به صورت همزمان مناسب نباشد. هنر دارای ژانرهای متفاوتی است که هنرجو با توجه به علاقه اش به آن ژانر آن را فرا می گیرد. مثلا در عکاسی، نمی توان یک هنرجو علاقه مند به عکاسی مدلینگ را با هنرجوی دیگری که علاقه به عکاسی مستند اجتماعی دارد در یک مسیر قرار داد. این امر برای یادگیری نرم افزارها و دیگر موارد آموزشی نیز صدق می کند. امروزه آموزش مدرن در دنیا نیز به سمت همین شیوه می رود که هر کس باید بر اساس استعداد و نیازی که دارد آموزش ببیند و نه کلی گویی و آموزشهای بی هدف.

پیش از سفارش تمام توضیحات را مطالعه فرمایید.
در صورت داشتن هرگونه ابهام، پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

Verified by MonsterInsights