آموزش جامع نرم افزار اینشات

دوست دارید برای شبکه‌های اجتماعی، با موبایل خود کلیپ‌های تأثیر‌گذار بسازید؟ آیا می‌خواهید مثل حرفه‌ای‌ها تولید محتوا کنید؟ می‌دانید چطور باید به فیلم‌های مورد نظرتان، زیرنویس اضافه کنید؟ اگر جوابتان به یکی از این سوالات مثبت باشد، باید نام برنامه اینشات (Inshot) را شنیده باشید.
این اپلیکیشن یک ویرایشگر فیلم حرفه‌ای است که نسخه اندرویدی آن، نزدیک به ۱۰ میلیون نصب فعال در بازار دارد. این اپلیکیشن قدرتمندترین ویرایشگر ویدیو با پشتیبانی از زبان فارسی است. همینطور با آن می‌توانید ویدیو‌های فانتزی ایجاد کنید و در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام، یوتیوب، تیک‌تاک، واتساپ و فیسبوک به‌اشتراک بگذارید.
با اینشات می‌توانید تصاویر و سلفی‌های خود را ویرایش کنید، کلاژ بسازید، متن و استیکر به آن اضافه کنید و برای اینستاگرام ریلز وپست و استوری بسازید.

در این دوره یاد خواهید گرفت:
ساخت ویدیو های ریلز – ادیت و ویرایش ویدیو – حذف بک گراند از ویدیو و پرده سبز – فرمت ها – مچ کات – لایه گذاری – موسیقی و صداگذاری روی ویدیو – ایجاد کاور- ادیت عکس و کلاژسازی و…

به دلیل تخصصی بودن آموزشها کلاسها به صورت تک نفره خواهد بود. مدت زمان کل دوره حدود ۴ ساعت و در دو جلسه می باشد.

پیش نیاز: داشتن موبایل با اندروید ۷ به بالا

قیمت این دوره:

آموزش خصوصی بصورت حضوری (بصورت کلاسی یا در محل)  950000 تومان

آموزش خصوصی بصورت آنلاین ۷۵۰۰۰۰ تومان

چرا آموزش های سایت عکاسی شیراز بصورت تک نفره است؟
در عمل و در اهداف آدم ها با یکدیگر یکسان نیستند و همین امر باعث میشود که یک شیوه ی آموزشی برای چند نفر به صورت همزمان مناسب نباشد. هنر دارای ژانرهای متفاوتی است که هنرجو با توجه به علاقه اش به آن ژانر آن را فرا می گیرد. مثلا در عکاسی، نمی توان یک هنرجو علاقه مند به عکاسی مدلینگ را با هنرجوی دیگری که علاقه به عکاسی مستند اجتماعی دارد در یک مسیر قرار داد. این امر برای یادگیری نرم افزارها و دیگر موارد آموزشی نیز صدق می کند. امروزه آموزش مدرن در دنیا نیز به سمت همین شیوه می رود که هر کس باید بر اساس استعداد و نیازی که دارد آموزش ببیند و نه کلی گویی و آموزشهای بی هدف.
در پایان دوره گواهی الکترونیکی پایان دوره، توسط سایت عکاسی شیراز، برای هنرجویان ارسال خواهد شد.

از قسمت زیر جهت ثبت نام اقدام کنید:

پس از ثبت نام جهت هماهنگی کلاس با شما تماس گرفته خواهد شد.

پیش از سفارش تمام توضیحات را مطالعه فرمایید.
در صورت داشتن هرگونه ابهام، پشتیبانی سایت آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

Verified by MonsterInsights